Slevy a výhody pro rodiny s dětmi
Už máte svůj Rodinný pas?
Family
Aktuálně

Vážení držitelé Rodinných pasů, představuji Vám časopis, ve kterém každý člen rodiny nalezne užitečné a zajímavé informace. Magazín Ahoj, rodino! je nástupcem časopisu Rodinka a v novém formátu jsme sestavili obsah tak, aby byl nejen zábavný, ale i užitečný.

V tomto čísle představujeme nejen kulturní instituce v našem regionu, ale také se zabýváme stále aktuálními tématy, jako je bezpečnost na internetu, pěstounská péče či nabídka pomoci, kterou zprostředkují občanské poradny.

Přeji Vám, ať je pro vás tento časopis inspirativním čtením a zdrojem užitečných informací, které budete sdílet nejen se svou rodinou.

S úctou

 

Martina Berdychová, náměstkyně hejtmana Královéhradeckého kraje

Milé rodiny,

každý den nás může potěšit a obdarovat spoustou zajímavých setkání. Poznáváme nové tváře, trávíme chvíle v rodinném kruhu nebo se svými přáteli a blízkými. Rádi bychom přitom cestovali, navštěvovali zajímavé akce a místa, sportovali. Kdo má ale v dnešní uspěchané době dostatek času, finančních prostředků a informací? Doufáme, že právě Rodinné pasy budou v tomto vítaným pomocníkem. Jejich cílem je pomáhat všem. Stanete-li se členy tohoto projektu, budete moci využívat hned několik jeho výhod. Jsou to slevy od více než 10 tisíc obchodních míst v rámci celé České republiky, na Slovensku i na území Dolního Rakouska. Nechybí zde koupaliště, hrady a zámky, restaurace, sportovní zařízení, ubytování, spotřební nákupy a další. Stačí se jen inspirovat a vaše rodina může společně strávit neopakovatelné zážitky. Ale to stále není vše. Čekají vás krásné vzpomínky z akcí a soutěží, které organizátoři pravidelně připravují. A při tom všem vás to nic nestojí. Nabídka Rodinných pasů je opravdu pestrá. Jsme rádi, že i v Královéhradeckém kraji našel tento projekt své místo. Hodně zdaru při využívání slevových karet a někdy brzy na shledanou.

 

 

Zapojenékraje
© 2024 Rodinné pasy